Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Trzech reprezentantów Chin z 13 punktami na koncie

Trzech reprezentantów Chin z 13 punktami na koncie

fot. archiwum

Siatkarze Chin pokonali 3:1 zespół Hiszpanii i w niedzielę zagrają o 3. miejsce VII Memoriału Huberta Wagnera. W zespole chińskim najwięcej punktów zdobył Jianjun Cui, a po 13 „oczek" zanotowało aż trzech graczy z Kraju Środka.

Jianjun Cui zdobył w całym meczu 17 punktów, w tym 1 z zagrywki i blokiem. Jego skuteczność wyniosła 43%. Po 13 „oczek" zanotowali Chunlong Liang, Qiong Shen i Kun Jiang. Ten ostatni zdobył cztery punkty blokiem.

W przyjęciu dobrze spisywał się Qiong Shen, który przyjął 27 piłek. Jego skuteczność wyniosła 78% przyjęcia pozytywnego (67% idealnego). 26 piłek przyjął libero Ren. Jego skuteczność była na poziomie 69% przyjęcia pozytywnego (54% idealnego).

W ekipie Hiszpanii 19 „oczek" zdobył Isreal Rodriguez (w tym 3 blokiem), co wyniosło 56% skuteczności w ataku. Guillermo Falasca zanotował na swoim koncie 12 punktów (1 tym jeden blokiem). W ataku miał 55% skuteczności.Na przyjęciu świetnie spisywał się Rodriguez, który przyjął aż 38 piłek. Jego skuteczność w tym elemencie wyniosła 74% (w tym 53% przyjęcia idealnego). Dobrze wypadł także libero Alexis Valido, który przyjął 15 piłek. Jego skuteczność wyniosła 60% (w tym 33% przyjęcia idealnego).

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved