Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Spartakus Lniano na obozie

Spartakus Lniano na obozie

fot. archiwum

Młode siatkarki Spartakusa Lniano mają za sobą pierwszy w historii klubu letni obóz sportowy. - Byliśmy w Lubawie koło Iławy - informuje trener Rafał Ziółkowski. - W obozie wzięło udział 15 dziewcząt w przedziale wiekowym 10-19 lat.

Plan zgrupowania był bardzo bogaty. – Dwa lub trzy razy dziennie mieliśmy treningi na sali gimnastycznej – wyjaśnia trener Spartakusa. – Były też zajęcia w terenie. Korzystaliśmy z boisk do siatkówki plażowej. Nasze starsze zawodniczki wzięły udział w nocnym turnieju plażówki, gdzie rywalizowały z mężczyznami.

Siatkarki Spartakusa na Warmię i Mazury pojechały dzięki dotacjom z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Urzędu Gminy w Lnianie oraz rad rodziców ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lnianie.

Po powrocie do Lniana młodsze zawodniczki spotykają się na treningach we własnej sali gimnastycznej. – W nadchodzącym sezonie do rozgrywek ligowych zgłosimy młodziczki i seniorki. Jeszcze nie wiem w jakim składzie zagramy w III lidze. Odeszły od nas siatkarki z Chełmna, które grać będą w macierzystym klubie. Nie mamy sponsora, więc trudno myśleć o wzmocnieniach – dodaje Rafał Ziółkowski.źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved