Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Siatkarki Impel Gwardii Wrocław w Bystrej

Siatkarki Impel Gwardii Wrocław w Bystrej

fot. archiwum

Po dwóch tygodniach przygotowań we Wrocławiu podopieczne Rafała Błaszczyka wyjechały na  pierwsze zgrupowanie. Na miejsce budowania formy wybrano Bystrą w Beskidach. - Przyjechałyśmy tu ciężko pracować - podkreśla przyjmująca Marta Czerwińska.

Od 17 sierpnia siatkarki Impel Gwardii przebywają w położonej 400 m n.p.m. Bystrej w Beskidach. – Oczywiście pobyt w Bystrej w głównej mierze poświęcimy na kształtowanie zdolności motorycznych a jednostki treningowe będę o znacznej objętości czasowej. Jest to czas klasycznego przygotowania ogólnego tak, aby móc wytrzymać trudy nadchodzącego sezonu – stwierdził Rafał Błaszczyk jeszcze tuż przed wyjazdem z Wrocławia.

Treningi dwa, trzy razy dziennie, posiłki oraz wieczorna odnowa to sztywny harmonogram pobytu 6. zespołu PlusLigi Kobiet w Beskidach, póki co, na tym etapie przygotowań nie przewidziano żadnych gier kontrolnych. Między treningami popularnością cieszy się oczywiście sen, który pozwala szybko zregenerować siły po uciążliwych zajęciach.

Po treningu niewiele czasu pozostaje na inne czynności, ale przyjechałyśmy tu ciężko pracować i z tego zadania myślę, że wywiązujemy się bardzo dobrze – z uśmiechem powiedziała Marta Czerwińska .Zespół Impel Gwardii zakończy zgrupowanie 26 sierpnia, następnie będzie trenował ponownie na własnych obiektach po czym wyjedzie we wrześniu na kolejny obóz sportowy tym razem do pobliskiej Twardogóry, gdzie przy końcu zgrupowania zmierzą się z pierwszymi rywalami w II międzynarodowym turnieju o puchar Burmistrza Gminy i miasta Twardogóra.

* Autorem tekstu jest Dariusz Gintowt
więcej w serwisie lsk.net.pl

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved