Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Miguel Falasca: Chińczycy zagrali o wiele lepiej od nas

Miguel Falasca: Chińczycy zagrali o wiele lepiej od nas

fot. archiwum

Siatkarze reprezentacji Chin pokonali 3:1 zespół narodowy Hiszpanii i w niedzielę zagrają o 3. miejsce VII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Podczas pomeczowej konferencji Miguel Angel Falasca przyznał, że rywale byli tego dnia w lepszej dyspozycji.

Julio Velasco, trener reprezentacji Hiszpanii: Przyjechaliśmy do Polski z myślą o rozegraniu kilku spotkań sparingowych z dobrymi drużynami. To przed turniejem ME bardzo ważne, aby się ogrywać. Reprezentacja Chin gra bardzo szybko i bardzo kombinacyjnie. Musimy się nauczyć grać w różnych sytuacjach – kilku moich zawodników nie lubi grać kiedy przeciwnicy grają lepiej. To trzeba zmienić.

Trener Velasco na pytanie, którzy to zawodnicy, odpowiedział, że i tak wszyscy doskonale wiedzą, że nie poda konkretnych nazwisk.

Miguel Angel Falasca, kapitan reprezentacji Hiszpanii: Chińczycy zagrali o wiele lepiej od nas, przede wszystkim ich kombinacyjne ataki były dla nas największym problemem. Nie graliśmy od ponad 2 lat z drużyną azjatycką. Kontynuujemy swoją pracę i przygotowania do ME. Chińczycy byli zdecydowanie poza naszym zasięgiem.Jianan Zhou, trener reprezentacji Chin: Zagraliśmy o wiele lepiej niż w meczu z Polską. Cieszę się, że moja drużyna zagrała tak, jak sobie tego życzyłem przed meczem.

Shen Qiong, kapitan reprezentacji Chin: Myślę, że powinniśmy być szczęśliwi po tym meczu. W kocu zagraliśmy na miarę swoich możliwości.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved