Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Grzegorz Kosok: Trzeba wyjść i grać swoje

Grzegorz Kosok: Trzeba wyjść i grać swoje

fot. archiwum

Podopieczni Grzegorza Wagnera ulegli w piątek ekipie włoskiej 0:3. Mimo to biało-czerwoni schodzili do szatni w dobrych humorach, a każdy z nich podkreślał, że do meczu z Serbami też podejdą z nastawieniem, że trzeba ugrać ile się tylko zdoła.

W pierwszym dniu VII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera reprezentacja Polski B pauzowała, jednak młodzi siatkarze zjawili się na hali, aby oglądać grę pozostałych ekip. Środkowy Grzegorz Kosok przyznał, że zespoły, które przyjechały w tym roku do Łodzi prezentują ciekawą siatkówkę. Młodym zawodnikom podoba się także duża, nowoczesna hala.

Zawodnik Jadaru Radom przyznał, że już z samego oglądania takich zespołów jak Włochy czy Serbia można się czegoś nauczyć. – Grają szybką siatkówkę. Widać, że są bardzo zgrani i w dobrej formie przed Mistrzostwami Europy. A my z każdego spotkania musimy coś wynieść.

Patrząc na grę młodych reprezentantów można było odnieść wrażenie, że go gry z Włochami przystąpili bez strachu. – Wychodząc na boisko trzeba dać z siebie wszystko. Szkoda tego trzeciego seta, w którym Włosi wygrali 25:23. Mieliśmy kontry, ale niestety nie udało się.Grzegorz Kosok przyznał, że do spotkania z Serbami kadra B nie będzie się jakoś specjalnie przygotowywać. – Będzie trening taki jak zwykle. A potem trzeba wyjść i grać swoje.

Przypomnijmy, że spotkanie Polska B – Serbia rozpocznie się o godzinie 15:00.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved