Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Paulina Peret chce grać w Tarnobrzegu

Paulina Peret chce grać w Tarnobrzegu

fot. archiwum

Wychowanka mieleckiej Stali Paulina Peret trenuje z drugoligową drużyną siatkarek Siarki Tarnobrzeg. Jeśli w niej zostanie będzie jej sporym wzmocnieniem. Zawodniczka w poprzednim sezonie broniła barw Szóstki Biłgoraj, a teraz chciałaby grać w Tarnobrzegu.

Paulina, która w minionym sezonie grała na zasadzie wypożyczenia w Szóstce Biłgoraj wróciła do Mielca, trenowała nawet ze Stalą, ale teraz jest już na zajęciach tarnobrzeskiej drużyny.

Trenuję z Siarką, ale tak do końca jeszcze nie jest przesądzone, czy zagram w tym zespole, bardzo bym jednak tego chciała. Wiele zależeć jednak będzie od tego czy w mojej sprawie porozumieją się działacze obu klubów – mówi Paulina.

Od października rozpocznie studiowanie na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach, a że w tym mieście nie ma choćby drugoligowej drużyny żeńskiej siatkarek, to Paulina chciałaby grać w Siarce, bardzo by jej to odpowiadało.Podoba mi się także atmosfera panująca w tym zespole, dziewczyny bardzo fajnie mnie przyjęły, a to jest bardzo ważne. W Tarnobrzegu czuję się po prostu świetnie – dodała.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved