Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Bartosz Janeczek: Możemy sprawić niespodziankę

Bartosz Janeczek: Możemy sprawić niespodziankę

fot. archiwum

- Mamy przede wszystkim się sprawdzić w grze z najlepszymi na świecie i zebrac jak najwiecej doświadczenia, jednak każdy z nas po cichu wierzy że możemy tutaj sprawić niespodziankę - mówi w przed memoriałem Wagnera Bartosz Janeczek.

Maciej Nowocień: Powiedz – jakie są cele kadry B na ten turniej? Zawodnicy i trener liczą na wynik, czy jedynie jest to poligon doświadczalny?

Bartosz Janeczek: – „Raczej nie ma mowy o jakiś tam celach odnośnie wyniku w tym turnieju. Mamy przede wszystkim się sprawdzić w grze z najlepszymi na świecie i zebrac jak najwiecej doświadczenia, jednak każdy z nas po cichu wierzy że możemy tutaj sprawić niespodziankę."

Wczoraj kadra A wygrała z aktualnymi mistrzami Europy – Hiszpanią. Było to dla Ciebie jakieś zaskoczenie?– „Nie było to dla mnie żadne zaskoczenie, nasza kadra A jest poprostu w bardzo dobrej formie. Co mogę powiedzieć o Hiszpanach… Oglądając ten mecz na żywo miałem wrażenie, że mieli dużo pretensji do siebie. Takie zachowanie na pewno nie pomaga w grze. W naszej kadrze takie sytuacje nie występują."

Kto według Ciebie z kadry B może niebawem dołączyć do pierwszej reprezentacji?

– „To pytanie nie powinno być skierowane do mnie tylko do trenera Castellaniego, On ma na pewno doskonały przegląd kto mógłbyby ewentualnie dołączyć do kadry A . Ważne też będzie jak się zaprezentujemy w tym turnieju , więc jeszcze za wcześnie na takie dywagacje."

Dla Ciebie jest to pierwszy memoriał. Jak oceniasz tę imprezę ze strony organizacyjnej?

– „Tak, pierwszy, ale mam nadzieję że nie ostatni. Myślę że wszystko jest na najwyższym poziomie zorganizowane, a co do hali – przepiękna i na pewno zasługuje na miano jednej z najlepszych hal w Polsce. Myślę, że będzie się tutaj bardzo fajnie grało."

*rozmawiał Maciej Nowocień (Strefa Siatkówki)

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved