Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki Trefla będą grać w Sopocie

Siatkarki Trefla będą grać w Sopocie

fot. archiwum

Trochę zmian czeka siatkarki z Gdyni w nadchodzącym sezonie. Pierwszoligowe zawodniczki Trefla przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Niedzicy. Jednak po powrocie wznowią treningi pod nową nazwą i w innym mieście.

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się informacje dotyczące problemów żeńskiej sekcji Trefla ze znalezieniem miejsca do gry i treningów. Po rozmowach z Wojciechem Szczurkiem, prezydentem Miasta Gdyni oraz po analizie obłożenia zajęciami hali GOSiR, zarząd klubu Trefl Piłka Siatkowa Gdynia S.A. doszedł do wniosku, że nie ma możliwości trenowania i rozgrywania spotkań w Gdyni z uwagi na brak odpowiedniej bazy sportowej.

Kazimierz Wierzbicki , właściciel klubu, 11 sierpnia poinformował prezydenta Gdyni o poszukiwaniach hali poza tym miastem, przy jednoczesnym utrzymywaniu współpracy z UKS Trefl Gdynia w zakresie szkolenia młodzieży. Zarząd rozpatrywał różne warianty (m.in. hala MOSiR w Rumi oraz obiekt Gedanii w Gdańsku), jednak zdecydował się zwrócić do władz miasta Sopotu o możliwość rozgrywania meczów w tym mieście.

Władze miasta przyjęły prośbę Zarządu, w związku z czym w nowym sezonie zespół będzie występował pod nazwą TREFL SOPOT. Treningi i mecze będą się odbywały w hali 100-lecia Sopotu, mieszczącej się przy ulicy Haffnera 55. Dodatkowo zespół otrzymał możliwość trenowania w nowo oddanej sali sportowej przy sopockim Gimnazjum nr 2.– W imieniu Zarządu i zespołu raz jeszcze dziękuję władzom miasta Gdynia za możliwość rozgrywania drugoligowych meczów w sali gimnazjum na Grabówku- powiedział Adam Okuniewski , prezes zarządu żeńskiej sekcji Trefla – Wszystkich kibiców i sympatyków kobiecej siatkówki z Pomorza zapraszam w nowym sezonie do hali 100-lecia w Sopocie na mecze TREFLA SOPOT.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved