Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Konferencja prasowa po meczu Serbia-Włochy

Konferencja prasowa po meczu Serbia-Włochy

fot. archiwum

O ilości błędów, brakach kadrowych i Memoriale Huberta Wagnera jako polu treningowym przed Mistrzostwami Europy o tym głównie mówili na pomeczowej konferencji przedstawiciele kadr Włoch i Serbii występujących w grupie B łódzkiego turnieju.

Andrea Geric : Nienajlepiej zaczęliśmy ten turniej, bo od porażki. Popełniliśmy zbyt dużo błędów, szczególnie w polu zagrywki i w ataku, z drugiej strony Włosi zagrali zagrywką dobrze i stąd też nasze problemy w przyjęciu. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie już lepiej.

Igor Kolakovic : Popełniliśmy sporo błędów, ale za to kilku młodych zawodników pokazało się w tym meczu z dobrej strony. Nie przyjechał z nami Nikola Grbic, który leczy kontuzję w Belgradzie, a także Novica Bjelica, którego oszczędzamy przed bardzo ciężkimi mistrzostwami Europy.

Valerio Vermiglo : Popełniliśmy dziś mniej błędów niż Serbowie, ale i u nas były momenty słabszej gry. Na szczęście w końcówce nasza gra wyglądała już lepiej i udało się wygrać.Andrea Anastasi : Po pierwszym meczu ciężko mówić już o wyklarowanym składzie na mistrzostwa Europy i absolutnie nie należy rozpatrywać meczu z Serbią w takich kategoriach. Wszystkie mecze w tym turnieju podporządkowane są zbliżającym się turniejem o europejski czempionat. W przeciwieństwie do Serbów nie graliśmy w finale Ligi Światowej i trochę wypadliśmy z meczowego rytmu, ale mam nadzieję że z każdym spotkaniem będziemy nabierać odpowiedniego tempa.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved