Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Siatkarki z Krosna już w cyklu treningowym

Siatkarki z Krosna już w cyklu treningowym

fot. archiwum

Trzy dni temu zakończyły się urlopy siatkarkom Karpat Krosno. Do nowego sezonu w drugiej lidze kobiet pod okiem trenerki Marzeny Solskiej przygotowuje się szesnaście zawodniczek. Wśród nich jest pięć nowych nabytków klubu z Krosna.

Na grę w Krośnie zdecydowały się: Katarzyna Warzocha i Małgorzata Hajduk z rozwiązanego MKS-u Łańcut, które decydować będą o sile środka krośnieńskiego teamu oraz Joanna Beda i Joanna Paluch z Szóstki Biłgoraj, które odpowiadać będą za przyjęcie. To nie koniec wzmocnień. Na grę w Krośnie zdecydowała się także rozgrywająca Sandra Ciszczoń, która do grodu nad Wisłokiem trafiła ze Skawy Kraków. Po stronie strat odnotować należy odejście na "sportową emeryturę" Beaty Wieloch i Patrycji Pęgielskiej. Z pierwszym zespołem trenuje także kilka utalentowanych juniorek. Czas jednak pokaże czy znajdą one miejsce w kadrze pierwszego zespołu.

Trener Solska nie oszczędza swoich podopiecznych. – "Trenujemy od trzech dni w pocie czoła" – mówi Marzena Solska."Nikt w okresie przygotowawczym nie może liczyć na taryfę ulgową. Zajęcia odbywać się będą dwa razy dziennie. W planie mamy zajęcia zarówno w hali, jak i na świeżym powietrzu. Mamy także zamiar rozegrać kilka gier kontrolnych. Ale to dopiero w końcowym cyklu naszych przygotowań."

W minionym sezonie siatkarki Karpat sprawiły swoim sympatykom kilka miłych niespodzianek. Miejmy nadzieję, że w tym, który ruszy pod koniec września będzie podobnie.źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved