Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarze AZS-u Uniwersytet Warszawski rozpoczynają sezon

Siatkarze AZS-u Uniwersytet Warszawski rozpoczynają sezon

fot. archiwum

Akademicy z Warszawy po raz pierwszy w swej historii zdołali wywalczyć awans do II ligi seniorów. Przemknęli jak „burza" przez swoje eliminacje strefowe, natomiast w finałach - dających im awans - stracili jzaledwie dwa sety w aż sześciu rozegranych pojedynkach.

Przygotowania do sezonu 2009/2010 rozpoczęli 17 sierpnia od gry w piłkę nożną. Do 28 sierpnia będą trenować na swoim obiekcie na ulicy Szturmowej w Warszawie, następnie udają się na tygodniowe zgrupowanie do COS w Spale, po którym trener Edward Skorek wybierze 12 zawodników, którzy będą stanowili o sile zespołu.

Jego trzon pozostanie bez zmian. W klubie pozostali zawodnicy, którzy zdobyli awans: Jarosław Bączek, Łukasz Michalak, Adam Pempiak, Adam Falkowski, Jakub Pietrasik, Igor Deryło. Wielu z nich będzie musiało pogodzić naukę na studiach z graniem i częstymi wyjazdami na mecze, a nawet z pracą. Dlatego ten pierwszy sezon będzie niezwykle ważny i bardzo ciężki dla nich.

AZS UW zaprasza już teraz chętnych do kibicowania i wspierania dopingiem studentów Uniwersytetu od 26 września do hali Wydziału Zarządzania UW na ul. Szturmowej 1/3, kiedy to siatkarze zainaugurują drugoligowy sezon.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved