Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowy sponsor ma zapewnić ekipie z Muszyny kolejne sukcesy

Nowy sponsor ma zapewnić ekipie z Muszyny kolejne sukcesy

fot. archiwum

Jak już informowaliśmy, Muszynianka-Fakro Muszyna - trzykrotne Mistrzynie Polski - mają nowego sponsora głównego. Do dwóch do tej  chwili  funkcjonujących sponsorów tytularnych drużyny - firm Muszynianka i Fakro, dołącza kolejny silny polski brand - Bank BPS.

Siatkówka to sport drużynowy, gdzie sukces drużyny zależy od dobrej współpracy wszystkich zawodniczek oraz ich zaangażowania. Wartości te są konsekwentnie promowane przez Bank BPS oraz Grupę BPS – największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce, których wspólna praca tworzy sukces polskiej bankowości spółdzielczej.

Od momentu powstania Bank BPS stawia sobie za cel wspieranie rozwoju regionalnego Polski oraz aktywizowanie społeczności lokalnych w zakresie małej i średniej przedsiębiorczości. Bank angażuje się także w lokalne działania kulturalno-oświatowe oraz wsparcie lokalnych drużyn i wydarzeń sportowych.

Umowa zawarta z klubem MKS „Muszynianka" z siedzibą w Muszynie pozwoli Bankowi BPS na wejście do pierwszej ligi polskiego sportu. Bank stawia sobie za cel, poprzez wsparcie finansowe, pomóc drużynie w osiąganiu dalszych sukcesów i utrzymaniu pozycji lidera w siatkówce kobiecej.Więcej szczegółów dotyczących współpracy klubu z Bankiem BPS będzie można usłyszeć na konferencji prasowej planowej na 07 października 2009 roku.

Od 11 sierpnia drużyna przyjęła nową nazwę:

– w rozgrywkach krajowych: „Bank BPS Muszynianka Fakro".
– w rozgrywkach międzynarodowych: „Bank BPS Fakro Muszynianka"

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved