Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Inżynierowie” mają za sobą pierwszy trening

„Inżynierowie” mają za sobą pierwszy trening

fot. archiwum

Pierwszy trening mają za sobą siatkarze Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej. "Inżynierowie" najpierw spotkali się z działaczami klubu, a następnie udali się na siłownię, gdzie trener Radosław Panas przedstawił zawodnikom plan przygotowań na najbliższe tygodnie.

W poniedziałek po raz pierwszy po wakacjach spotkali się wspólnie siatkarze Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej. Do spotkania doszło w siedzibie klubu przy ulicy Waryńskiego gdzie „Inżynierów" zaprosiły władze klubu. – Muszę przyznać, że brakowało mi już chłopaków, chociaż w jakiś sposób staraliśmy się ze sobą utrzymywać kontakt – mówi libero akademików z Warszawy, Damian Wojtaszek . – Cieszę się, że znowu będziemy spędzać sporo czasu ze sobą, tym bardziej, że tworzymy bardzo zgrany zespół zarówno na boisku, jak i poza nim. Miejmy nadzieje, że zaowocuje to dobrym miejscem na koniec sezonu – dodaje.

Do zespołu dołączyło trzech nowych zawodników: Dariusz Szulik z Trefla Gdańsk oraz dwóch uczestników mistrzostw świata juniorów – Wojciech Włodarczyk i Jan Król . – Cała trójka jest mniej więcej przez nas kojarzona. W poniedziałek mieliśmy dopiero pierwszy trening, dlatego za dużo o nich powiedzieć nie mogę. Przywitaliśmy ich miło. Pani prezes przedstawiła ich na wczorajszym spotkaniu. Sądzę, że z biegiem czasu, będziemy poznawać się bliżej – mówi Wojtaszek.

Po imprezie zapoznawczej „Inżynierowie" wraz ze sztabem szkoleniowym przenieśli się siłownię, gdzie przeprowadzono pierwszy trening przed nowym sezonem. – Trener Panas przedstawił nam plan na najbliższy czas. Zaczęliśmy spokojnie od lekkiego rozruchu, trochę poodbijaliśmy piłkę w parach, a następnie przeszliśmy na siłownię – tłumaczy popularny „Mały". Przez najbliższe tygodnie akademicy będą trenować na własnych obiektach. W połowie września rozpoczną pierwsze gry kontrolne.

* fot. azspw.comźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved