Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Stańczak: Optymistycznie podchodzimy do nowego sezonu

Adrian Stańczak: Optymistycznie podchodzimy do nowego sezonu

fot. archiwum

Po prezentacji zespołu, trenujący aktualnie w Kadrze B, libero Jadaru Radom Adrian Stańczak zgodził się udzielić udzielić krótkiego wywiadu dla portalu JadarRadom.pl.tl. Opowiedział m.in. o nastroju drużyny przed nowym sezonem PlusLigi.

Przygotowujesz się do sezonu z Kadrą B. Jak nastroje przed kolejnym sezonem w Jadarze?

Bardzo optymistycznie, zespół jest wydaje mi się lepszy, bardziej poukładany, a przede wszystkim bardziej zgrany, spędziliśmy już tu z większością chłopaków sezon poprzedni. Co prawda utrzymaliśmy się po ciężkich bojach, ale nam się udało. Jesteśmy na pewno bardziej zżyci i tak jak powiedziałem, optymistycznie podchodzimy do nowego sezonu.

Myślisz, że praca w Kadrze B zaprocentuje podczas sezonu ligowego?Na pewno. Trenujemy solidnie, także myślę, że nasza ciężka praca nie pójdzie na marne, trzeba tylko czekać na efekty. Mam nadzieję, że te efekty kibice będą mogli zobaczyć na Memoriale Huberta Wagnera i później się to przełoży na sezon ligowy w Jadarze.

Liczysz na grę w pierwszym składzie na Memoriale?

Będę o to walczył, a czy dostanę szanse…oglądajcie a się przekonacie (śmiech).

Zespół wzmocniło trzech zawodników – Robert Prygiel, Michał Kaczmarek i Grzegorz Szumielewicz. Co sądzisz o tych transferach?

Myślę, że to są trafione transfery, dlatego że jest jeden zawodnik młody, perspektywiczny, jest także Michał Kaczmarek, który ma coś do udowodnienia, no i jest również Robert Prygiel, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Odkąd pamiętam, zawsze trzymał wysoki poziom i doprowadzał drużynę do zwycięstwa. Mam nadzieję, że i w tym sezonie kilka razy poprowadzi nas do wygranej.

Myślałeś po sezonie o odejściu z Jadaru? Miałeś jakieś oferty z klubów polskich lub zagranicznych?

Nie zastanawiałem się, bo mam kontrakt, także raczej nic nie szukałem, ani nie starałem się szukać. Koncentrowałem się na Kadrze i na przyszłym sezonie w Jadarze.

Rozmawiał Michał Nowak, JadarRadom.pl.tl

źródło: jadarradom.pl.tl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved