Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Startuje Play Volley – Liga Siatkówki Firm

Startuje Play Volley – Liga Siatkówki Firm

fot. archiwum

17 sierpnia 2009 może być historycznym dniem nie tylko dla warszawskiej siatkówki, ale i dla całego środowiska biznesowego. Tego dnia bowiem swój początek ma PlayVolley - Liga Siatkówki Firm, firmowana przez AZS Politechnikę Warszawską.

PlayVolley – Liga Siatkówki Firm to w pełni profesjonalne rozgrywki dla firm, które dbają o swoich pracowników, ich aktywny tryb życia, integrację, a także o własne korzyści. PlayVolley to liga zorganizowana z myślą o zdrowej rywalizacji pomiędzy przedsiębiorstwami, małymi i dużymi, ogólnopolskimi i regionalnymi. Od 17 sierpnia to nie tylko wirtualny produkt, wręcz przeciwnie: to już działająca instytucja, stojąca otworem dla wszystkich potencjalnych klientów. – Tak długo planowane i przygotowywane przez nas przedsięwzięcie wreszcie wystartowało – zakomunikował z radością Adrian Komorowski , szef i współautor projektu. – Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Teraz pozostaje nam jedynie polecać nasze rozgrywki firmom, zapraszać do udziału i czekać na zgłoszenia – dodał. – Wierzymy w to, że nasza liga będzie dla firm „zdrową rywalizacją po godzinach", jak głosi nasze hasło – powiedział drugi z autorów i pomysłodawca projektu Jakub Olędzki .

PlayVolley to nie tylko zdrowa rywalizacja po godzinach, ale i wspaniała atmosfera, możliwość regeneracji, rozładowania napięcia, doładowania akumulatorów. To świetna zabawa, ale i walka o jak najlepszy sportowy wynik, przekładający się na wizerunek firmy. To również budowanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych. PlayVolley to również wykwalifikowana i sympatyczna ekipa, zapewniająca wysoką jakość rozgrywek i komfort przy rywalizacji. – Nasza ekipa liczy kilkanaście osób. Są to animatorzy, obsługa oraz oczywiście sędziowie – wyliczał Komorowski. Pierwsza edycja rozgrywek PlayVolley – Liga Siatkówki Firm rozpocznie się pod koniec października 2009 roku. Zapisy na nią już trwają. Patronat nad zmaganiami objęła PlusLiga. Patronem medialnym zaś została Strefa Siatkówki. Szczegółowa oferta oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: www.playvolley.pl.

źródło: inf. prasowa, www.playvolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved