Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Gorzewski na celowniku „Energetyków”

Mateusz Gorzewski na celowniku „Energetyków”

fot. archiwum

Siatkarze pierwszoligowego MCKiS PKE Energetyka Jaworzno najprawdopodobniej zostaną wzmocnieni jeszcze jednym zawodnikiem. Klub ze Śląska wstępnie porozumiał się z byłym przyjmującym wrocławskiej Gwardii, Mateuszem Gorzewskim.

W przerwie między między sezonami „Energetycy" przeprowadzili małą rewolucję kadrową. Z AZS Politechniki Warszawskiej do Jaworzna wrócił Jarosław Tepling , z Hajnówki przyszedł Marcin Kozioł , a z Gwardii Wrocław Adam Kurian . Wiele na to wskazuje, że na „Mickiewicza" trafi jeszcze jeden ex gwardzista – Mateusz Gorzewski . – Obie strony wyraziły chęć współpracy – mówi Mirosław Ciołczyk , dyrektor ds. sportu MCKiS PKE Energetyka Jaworzno. – Wstępnie doszliśmy do porozumienia i sądzę, że na dniach podpiszemy umowę. Mateusz Gorzewski, oficjalnie jako zawodnik Energetyka dołączy wówczas do zespołu, który obecnie przebywa na obozie przygotowawczym w Kołobrzegu – wyjaśnia dyrektor.

Gorzewski pierwsze, siatkarskie kroki stawiał w Rawie Mazowieckiej. Stamtąd trafił Wifamy Łódź, a następnie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Na swoim koncie ma złoty medal mistrzostw Europy kadetów oraz mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski juniorów. Karierę seniorską siatkarz rozpoczynał w Jastrzębskim Węglu, z którym wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski. Po dwóch sezonach spędzonych w Jastrzębiu został wypożyczony do Gwardii Wrocław.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved