Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Poznaliśmy laureatów konkursu Strefy Siatkówki

Poznaliśmy laureatów konkursu Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Zakończyliśmy cykl konkursów, w których należało wykazać się wiedzą na temat siatkarskiego życiorysu Huberta Wagnera. Dzisiaj ogłaszamy listę laureatów, którzy otrzymają od nas wejściówki na ostatni dzień imprezy.

W czwartek pytaliśmy o nazwę oraz dokładną datę (dzień, miesiąc, rok) ostatniego odznaczenia państwowego, które otrzymał Hubert Jerzy Wagner? Otóż słynny "Kat" pośmiertnie, 15 marca 2002r. został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Laureatami w naszej zabawie, w której nagrodami są wejściówki na czwarty, ostatni dzień VII Memoriału Huberta Wagnera, są:

Maria Kacprzak – Łódź
Marcin Szkaradek – Nysa
Hubert Wilk – Mińsk Mazowiecki
Michał Żukowski – Warszawa
Ewelina Jura – Roczyny
Iza Grabowska – Kazimierzów
Adrian Wlaźlik – Warszawa
Izabela Grabowska – Paradyż
Karolina Chrobok – Ruda Śląska
Łukasz Matysiak, Warszawa

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkich naszych Czytelników zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie "Strefy Siatkówki". Wszystkich nagrodzonych informujemy, że nagrody będą do odebrania u organizatorów w kasach Hali Arena Łódź w dniu 23 sierpnia br. Nasi laureaci otrzymają także bezpośredniego maila z informacją o wynikach losowania.

Wejściówki można wygrać również w miesięczniku "Magazyn Siatkówka". Wystarczy w środę od godziny 10:30 zadzwonić do redakcji Magazynu pod numer 032 2020846 i poprawnie odpowiedzą na pytanie "Ile medali jako trener i zawodnik zdobył podczas mistrzostw Europy Hubert Wagner?" Ilość wejściówek jest ograniczona. Ci, którym nie uda się ta sztuka, a bardzo chcieliby zobaczyć biało-czerwonych na żywo pozostaje zakup biletów za pośrednictwem portalu KupBilet.pl lub przed Memoriałem w kasach Hali Arena Łódź.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved