Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Inżynierowie” zaczynają przygotowania

„Inżynierowie” zaczynają przygotowania

fot. archiwum

W poniedziałkowe popołudnie siatkarze stołecznej Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu w PlusLidze. Pierwsze zajęcia rozpoczną się na siłowni na Placu Narutowicza w Warszawie.

Zanim zawodnicy rozpoczną pracę, czeka ich miłe spotkanie przy kawie i ciasteczkach z Zarządem klubu. Będzie to okazja nie tylko do postawienia przed drużyną celów na nadchodzący sezon, ale i do porozmawiania, podzielenia się z kolegami urlopowymi wrażeniami oraz oczywiście przywitania w zespole nowych zawodników: Janka Króla , Wojtka Włodarczyka i Darka Szulika – mówi rzecznik prasowy Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej, Adrian Komorowski .

Trener Radosław Panas pierwsze zajęcia zaplanował w siłowni. Spodziewani są na nich wszyscy zawodnicy. Jednak już we wtorek kadra będzie nieco skromniejsza. Karol Kłos i Rafał Buszek bowiem jadą do Łodzi, gdzie będą wraz z narodową reprezentacją i kadrą B przygotowywać się do Memoriału Huberta Wagnera – dodaje.

„Inżynierowie" będą przygotowywać się do sezonu jedynie na własnych obiektach. Sztab szkoleniowy zaplanował treningi na hali Arena Ursynów oraz ćwiczenia na siłowni Gymnasion. W dniach 11-13 września siatkarze AZS-u Politechniki wraz z drużynami ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Delecty Bydgoszcz i AZS-u UWM Olsztyn wezmą udział w turnieju w Ełku. Tydzień później zagrają w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, gdzie ich rywalami ponownie będą kędzierzynianie oraz zespoły Asseco Resovii Rzeszów i Jadaru Radom. Pod koniec września na Hali Arena Ursynów wezmą udział w IV Memoriale Zdzisława Ambroziaka. Ostatnim sprawdzianem formy stołecznych siatkarzy będzie III Festiwal Radomskiej Siatkówki, na którym sparować będą z zespołami Jadaru Radom i beniaminka PlusLigi, Pamapolu Siatkarza Wieluń.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved