Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > „Energetycy” trenują nad Bałtykiem

„Energetycy” trenują nad Bałtykiem

fot. archiwum

Siatkarze MCKiS PKE Energetyka Jaworzno rozpoczęli wczoraj kolejny etap przygotowań do zbliżającego się sezonu ligowego. Podopieczni Wiktora Kreboka przez najbliższe dwa tygodnie przebywać będą w Kołobrzegu na obozie kondycyjnym.

Pierwszoligowcy z Jaworzna pierwsze przygotowania rozpoczęli na początku sierpnia. Treningi rozpoczęli się na własnych obiektach przeplatając je kilkoma wypadami w Beskidy. W sobotę, wczesnym rankiem „Energetycy" autokarem wyruszyli nad morze, gdzie do 29 sierpnia pracować będą nad kondycją. Do celu dotarli pod wieczór meldując się w jednym z kołobrzeskich ośrodków wypoczynkowych. – W Kołobrzegu będziemy ciężko trenować, ale wierzę, że nasza praca i wylany pot będą procentować w sezonie ligowym – mówi środkowy MCKiS-u Jaworzno, Jarosław Tepling .

Wiktor Krobok zaaplikował swoim podopiecznym całą serię ciężkich ćwiczeń. Codziennie siatkarze odbędą po dwa treningi – rano zajęcia odbywać będą się na plaży, a popołudniu na hali. Co drugi dzień „Energetycy" będą mięli dodatkowe, trzecie zajęcia. Znad Bałtyku pierwszoligowcy wrócą na Śląsk, ponownie na własne obiekty. We wrześniu MCKiS weźmie udział w trzech turniejach towarzyskich, będących sprawdzianem formy zespołu przed rozpoczynającymi się w październiku rozgrywkami ligowymi. Zespół zagra w turniejach w Jaworznie, Bielsku-Białej i Kielcach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved