Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Emanuel Kohut: Szkoda straconej szansy

Emanuel Kohut: Szkoda straconej szansy

fot. archiwum

Słowacy ulegli wczoraj reprezentacji Polski 1:3 i całkowicie stracili szanse na awans do mistrzostw świata, które za rok odbędą się we Włoszech. - Szkoda straconej szansy, ale Polacy byli wczoraj zespołem zdecydowanie lepszym - powiedział Emanuel Kohut.

Do tego meczu podchodziliśmy bardzo poważnie, ale wydaje mi się, że za bardzo chcieliśmy wygrać – tłumaczy przyczyny porażki Emanuel Kohut , środkowy reprezentacji Słowacji. – Bardzo trudno gra się przeciwko Polakom. To bardzo doświadczona drużyna – dodaje zawodnik.

Kohut liczył, że jemu i jego kolegom uda się pokonać biało-czerwonych pod nieobecność kilku zawodników, którzy od lat stanowili o sile polskiego zespołu. Tymczasem zaskoczył ich Bartosz Kurek , wybrany MVP spotkania. – W polskiej drużynie brakowało kilku zawodników, m.in. kontuzjowanych Winiarskiego i Świderskiego , ale świetnie zastąpił ich młody Bartosz Kurek. Nie potrafiliśmy znaleźć recepty na zatrzymanie tego zawodnika – mówi środkowy Słowaków.

Bardzo żałujemy, że straciliśmy szanse na awans do mistrzostw świata, jednak trzeba przyznać, że Polacy byli zespołem zdecydowanie lepszym i wygrali zasłużenie – dodał Słowak.

źródło: inf. własna, svf.sk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved