Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bank BPS sponsorem tytularnym siatkarek mistrza Polski

Bank BPS sponsorem tytularnym siatkarek mistrza Polski

fot. archiwum

Sukcesy na arenie europejskiej i krajowej siatkarek z Muszyny procentują zainteresowaniem firm, które chciałyby reklamować się przez sport. Wywalczenie MP i awans do ćwierćfinałów LM, doprowadziły do podpisania umowy z Bankiem Polskiej Spółdzielczości.

To wszystko zaczęło się już w maju – mówi dyrektor muszyńskiego klubu Grzegorz Jeżowski.Najpierw nasz nowy sponsor przypatrywał się działalności klubu. Zostaliśmy mocno zbadani. Nasza oferta jest bardzo przejrzysta. Od lat mamy opinie klubu działającego na zasadach opartych na pełnej rzetelności. Nigdy nikt nie miał do nas zastrzeżeń. To na pewno były argumenty przemawiające, za podpisaniem umowy. Oczywiście, musimy zmienić teraz nazwę drużyny. W rozgrywkach Plus Ligi Kobiet zespół grać będzie pod nazwą Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Kiedy zaczną się mecze w Lidze Mistrzyń, występować będziemy pod nazwą Bank BPS Fakro Muszynianka Muszyna.

Podpisanie tej umowy i co za tym idzie, pozyskanie nowych środków na działalność klubu, zapewni jeszcze większą możliwość rozwinięcia skrzydeł.

Autorem tekstu jest Andrzej Koszucki
Więcej w serwisie lsk.net.plźródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved