Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Anna Surowiec – szczęśliwa siatkarka

Anna Surowiec – szczęśliwa siatkarka

fot. archiwum

Jedną z najlepszych siatkarek tarnobrzeskiej Siarki jest od kilku sezonów wychowanka mieleckiej Stali, Anna Surowiec. To bardzo barwna postać tarnobrzeskiej drużyny. Ta sympatyczna zawodniczka grę w siatkówkę łączy z pracą w policji, a konkretnie w "drogówce".

Piotr Szpak: Bywa, że kierowcy, których zatrzymujesz do kontroli, rozpoznają cię i mówią, że są kibicami drużyny, w której grasz?

Anna Surowiec:Bywają takie sytuacje, ale ja wtedy jestem na służbie i choć zachowanie kibiców jest wtedy sympatyczne, to ja mogę rozmawiać tylko o tym, jakie popełnili przekroczenie, a nie o meczu. Staram się nie łączyć tego, co robię na boisku, z tym, co jest moją pracą zawodową.

Ciężko jest łączyć pracę w policji z grą w drugoligowej drużynie?Łatwo nie jest, ale przy pomocy kierownictwa komendy, które często idzie mi na rękę, jakoś daje się wszystko pogodzić. Bywa, że po pracy muszę iść na trening i odwrotnie, a wtedy jest najtrudniej.

Przed kilku laty siatkówka była dla ciebie wszystkim, a teraz?

Teraz jest pasją, najwspanialszym hobby. Gram i trenuję dla przyjemności, ale siatkówka to już nie moja praca zawodowa i staram się o tym pamiętać.

Słychać głosy, że w nadchodzącym sezonie powalczycie jedynie o utrzymanie się w drugiej lidze.

Ja nawet nie chcę słyszeć o tym, że powalczymy o utrzymanie. Nie wiem jeszcze, jaki będzie kształt naszego zespołu, kto w nim zagra, ale ja mogę w najgorszym wypadku walczyć o środek tabeli, a nie o utrzymanie.

 

*Autor tekstu: Piotr Szpak
*Więcej na echodnia.eu

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved