Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Trefl Gdańsk wyjeżdża do Kielnarowej

Trefl Gdańsk wyjeżdża do Kielnarowej

fot. archiwum

Pierwszoligowi siatkarze Trefla Gdańsk do końca tego tygodnia będą trenować w Trójmieście. Natomiast 16. sierpnia podopieczni Jerzego Strumiłło udadzą się na obóz do Kielnarowej, niedaleko Rzeszowa, gdzie zostaną do 28. sierpnia.

W trakcie zgrupowania w Kielnarowej, drużyna Trefla ma w planach rozegranie 2, 3 sparingów z ekipą Delecty Bydgoszcz. Po zakończeniu obozu gdańszczanie będą trenować jeszcze w Gdańsku, a już w pierwszy weekend września udadzą się na turniej do Babiegomostu. W turnieju tym wezmą jeszcze udział drużyny: Orzeł Międzyrzecz, Joker Piła i GTPS Gorzów Wielkopolski.

11-13 wrzesień to termin kolejnego turnieju, tym razem w Suwałkach. Podopieczni Jerzego Strumiłło zagrają tam ze Ślepskiem Suwałki, Pronarem Parkiet Hajnówka, MOS Wolą Warszawa i zespołem z Wilna. Tydzień później wezmą udział w corocznym Memoriale Ryszarda Świątkiewicza w Gorzowie (18-20.09). Rywalami Trefla będą zespoły z turnieju w Babimoście.

Pod koniec września zaplanowano także oficjalną prezentację drużyny w Gdańsku. Możliwe, iż zostanie ona połączona z meczem sparingowym.Start ligi zaplanowano na 10. października, jednak Trefl Gdańsk w pierwszy weekend rozgrywek I ligi mężczyzn pauzuje. Swój pierwszy mecz zagra tydzień później w Bielsku Białej.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved