Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiany w Błękitnych

Zmiany w Błękitnych

fot. archiwum

Siatkarze Błękitnych Ropczyce już dobrze ponad tydzień, ładują akumulatory przed nowym sezonem ligowym, który ruszy 26 września. Zajęcia prowadzi Jacek Wiśniewski, który na trenerskiej ławce zastąpił Tomasza Jendryasska.

4 sierpnia po raz pierwszy spotkałem się z zespołem – mówi WiśniewskiDostałem ciekawą propozycję od działaczy Błękitnych. Grzech byłoby z niej nie skorzystać. Na razie trenujemy w Sędziszowie Młp. , bo po czerwcowej powodzi nasza hala jest w remoncie. W planie mamy dziesięciodniowy obóz w Ustrzykach Dolnych, na który wyjedziemy 18 sierpnia.

W drużynie z Ropczyc w przerwie pomiędzy sezonami zaszły spore zmiany. Drużynę opuścili Piotr Podpora, Marek Wilk i Tomasz Jendryassek. W ich miejsce udało się pozyskać: Andrzeja Juszczaka, Michała Gontarza, Przemka Fedko i Marka Samolewicza . Trener Wiśniewski ma też zapewnienie Tomasza Kamudy , który miał być pierwszym bombardierem Błękitnych, ale zrezygnował z tego na rzecz pomocy Rafałowi Prusowi w prowadzeniu drużyny kobiet mieleckiej Stali, że ten w razie potrzeby czasu pomoże zespołowi.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved