Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sparingi Jadaru z Duklą Liberec potwierdzone

Sparingi Jadaru z Duklą Liberec potwierdzone

fot. archiwum

W przyszłym tygodniu drużyna Jadaru Radom spotka się w sparingowym spotkaniu z zespołem Dukli Liberc. Podopieczni Jana Sucha rozegrają z czeskim zespołem dwa spotkania towarzyskie, z których jeden pojedynek będzie otwarty dla radomskiej publiczności.

W środę informowaliśmy, że włodarze radomskiego przedstawiciela w Plus Lidze zaprosili Czechów na sparingi do Radomia. Ekipa zza naszej południowej granicy przystała na propozycję i już wiadomo, że sprawdzi aktualną dyspozycję radomian. Mecze odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza w czwartek i piątek (20 i 21. sierpnia). Pierwszy pojedynek będzie otwarty dla kibiców. Jego początek – w czwartek – o godzinie 18. Wstęp będzie bezpłatny. Z kolei dzień później oba zespoły zaliczą wspólny, poranny trening, który zakończy sparingowa "gierka".

– Zapraszamy kibiców na czwartkowy mecz. Bez względu na wynik rozegramy pięć setów. Cieszę się, że udało nam się namówić zespół z Liberca do przyjazdu do Radomia. Z pewnością będzie to pożyteczny sparingpartner – powiedział "Gazecie" trener Jadaru Jan Such.

Tymczasem w najbliższą sobotę na stadionie piłkarskim w Skaryszewie odbędzie się piknik z okazji 20-lecia istnienia firmy Jadar. Jednym z punktów programu będzie prezentacja radomskiego zespołu. – Na tej imprezie drużyna stawi się w komplecie. Dołączą także kadrowicze: Maciej Pawliński, Grzegorz Kosok i Adrian Stańczak – informował szkoleniowiec radomskiego zespołu. Piknik ma charakter otwarty, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Oprócz możliwości spotkania się z siatkarzami Jadaru będzie można posłuchać muzyki. Zaplanowano występy zespołów Casanova i Skaner. Publiczności zaprezentuje się formacja taneczna Samba Brasil, a na deser fani będą mogli posłuchać koncertu grupy Dżem. Początek o godzinie 14. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved