Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kuba Bednaruk niepokonany w singlach

Kuba Bednaruk niepokonany w singlach

fot. archiwum

Jakub Bednaruk trenuje pod okiem Jacka Skroka i Wojciecha Stępnia z drugoligowym zespołem Czarnych. Wykonuje sumiennie razem z innymi zawodnikami wszystkie ćwiczenia. Po treningu opowiedział m.in o planach na przyszłość...

Kuba, trenujesz z zespołem Czarnych, co odważniejsi nawet rozmawiali o wzmocnieniu Twoją osobą zespołu "wojskowych" ale nie ukrywajmy, póki co nie zanosi się na Twoją grę w barwach radomskiego klubu… Jaki więc dalej kierunek obierzesz? Chodzą słuchy o transferze do ligi izraelskiej?

Na razie muszę podtrzymać formę i się nie zapuścić, dlatego dziękuję trenerom, że mi pozwolili tu trenować i myślę tylko o tym żeby się dobrze przygotować do sezonu. Gdzie będę grał, tego jeszcze aktualnie sam nie wiem…

Trenujesz tutaj m.in. z Krzyśkiem Stańcem. Przypominają się dawne czasy Czarnych?Razem z Krzyśkiem zaczynaliśmy przygodę z dorosłą siatkówką. Co prawda jest między nami dwa lata różnicy, ale mniej więcej debiutowaliśmy równocześnie. Przyjaźnimy się do tej pory i jest dla mnie wielką przyjemnością trenować z nim tutaj.

A jak ocenisz naszą radomską młodzież z którą masz okazję tutaj trenować? Dla nich też na pewno niewątpliwym doświadczeniem jest trenować z zawodnikiem tej klasy co Ty.

Nie no bez przesady… Ciężko mi oceniać bo dopiero tydzień z nimi trenuję…

…ale niektórzy już się chwalili, że podczas tego tygodnia zdołali Cię pokonać w małych gierkach (śmiech)?

No brawo, gratuluję im, ale w singlach jeszcze mnie nie pokonali (śmiech). Ale poważnie, to staram się chłopakom pomagać, jeśli któryś się do mnie zgłosi. Generalnie chodzi mi jednak o to, żeby tak jak wspominałem, nie zapuścić się, mieć kontakt z piłką, czy siłownią.

Rozmawiał Wojtek Głód

Więcej w serwisie czarni.radom.pl

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved