Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Określony cel Karpat Krosno

II liga: Określony cel Karpat Krosno

fot. archiwum

Siatkarzom II-ligowych Karpat Krosno powoli kończą się urlopy. Trener Krzysztof Frączek, pierwszy po wakacyjnej przerwie trening wyznaczył na najbliższy poniedziałek. Już dziś wiadomo, że nikt z jego podopiecznych na taryfę ulgową liczyć nie powinien.

Ekipa krośnieńskich Karpat jeszcze nie rozpoczęła przygotowań do nowego sezonu ligowego. – Faktycznie jeszcze nie trenujemy, ale to nie do końca jest prawdą – mówi trener Krzysztof Frączek i wyjaśnia w czym jest rzecz. – Na pierwszym po wakacyjnej przerwie treningu spotkamy się w najbliższy poniedziałek. Nie oznacza to jednak, że moi zawodnicy mają tak luz. Co to, to nie. Każdemu z nich rozpisałem indywidualne treningi i każdy robi to co do niego należy. Wspólnie trenować zaczniemy w poniedziałek. Trenować będziemy dwa razy dziennie na własnych obiektach. W planach przygotowań do nowego sezonu jest obóz dochodzący. Na nudę nikt nie powinien więc narzekać.

Kosmetycznie zmiany

Jeżeli chodzi o kadrę Karpat to ta dopięta jest niemalże na ostatni guzik, a zmiany które zaszły są niemalże kosmetyczne. – W zasadzie wszystkie niewiadome kadrowe są już wyjaśnione, rozwiązane. Pozostaje tylko jedna. A mianowicie obsada drugiego rozgrywającego – kontynuuje trener Frączek. – Po odejściu do Błękitnych Ropczyce Andrzeja Jaszczuka mamy wakat na rozegraniu. Prowadzimy stosowne rozmowy z jednym zawodnikiem. Być może dziś lub jutro dojdziemy z nim do porozumienia. Do porozumienia doszliśmy już natomiast z atakującym Przemkiem Brylińskim, który przyszedł do nas z Ropczyc i Pawłem Borkowskim z Politechniki krakowskiej, który grać u nas będzie na przyjęciu z atakiem. Akces do gry w Karpatach zgłosił także Rafał Golonka grający ostatnio w Czarnych Radom, który w Krośnie ma zamiar podjąć studia.Grać i wygrywać

Trener Frączek już dziś myślą wybiega w sezon 2009/20010, choć ten dopiero rozpocznie się za kilka dobrych tygodni. – Nie będę głosił żadnych górnolotnych haseł. Mamy grac najlepiej jak potrafimy i wygrywać co i z kim się da. Nie znam danych personalnych zespołów więc trudno mi powiedzieć o co tak faktycznie będziemy grali w tym sezonie, ale wiem i wierzę w to, że stać nas jest na powtórzenie wyniku z ubiegłego sezonu, a więc na miejsce w "trójce". I to właśnie jest nasz cel – kończy trener.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved