Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Cwane pytania u niej nie przejdą

Cwane pytania u niej nie przejdą

fot. archiwum

Ekipa siatkarek Miejskiego Klubu Sportowego z Dąbrowy Górniczej ma nowego rzecznika prasowego... Nabytku może im pozazdrościć niejedna ekipa.W najbliższym sezonie barwy dąbrowskiego klubu będzie reprezentować nowa rozgrywająca Marta Haładyn.

Choć ma dopiero 21 lat, jest już uważana za jedną z najlepszych rozgrywających w Polsce. Aż "strach pomyśleć" co będzie za kilka lat, kiedy "rozwinie skrzydła" i zacznie "grać pierwsze skrzypce" w drużynie trenera Waldemara Kawki. Marta jednak nie tylko ma umiejętności siatkarskie. Studiowała kierunek dziennikarski, więc żaden dziennikarz nie ma szans na to, żeby zagiąć ją jakimś pytaniem, bo sympatyczna zawodniczka MKS-u dziennikarski fach zna jak mało kto!

Nowa rozgrywająca, która zasili szeregi dąbrowskiego teamu traktuje swój zapał dziennikarski z przymrużeniem oka. – Bez przesady z tym dziennikarstwem. Niestety, nawet nie ukończyłam tego kierunku. Dziennikarze jednak muszą się liczyć z tym, że żadne cwane pytania u mnie nie przejdą – śmieje się młoda rozgrywająca. – Zawsze miałam zapał dziennikarski, ale wielkich predyspozycji do tego fachu nie mam.

Siatkarka postanowiła się skupić jednak na tym, co kocha najbardziej. Siatkówka jest dla niej całym życiem, dlatego zdecydowała się na przejście do dąbrowskiego MKS-u, w którym ma walczyć o najważniejsze trofea. – Miałyśmy niedawno spotkanie z zarządem i wszyscy jako cel w najbliższym sezonie 2009/2010 postawiliśmy sobie walkę o czołową czwórkę – zdradza Marta. – Nie mogłam lepiej trafić. Zawsze marzyłam, żeby grać w jednym zespole z moją idolką Magdaleną Śliwą, która będzie dla mnie tutaj nie tylko koleżanką z drużyny, ale także doskonałą trenerką. W połączeniu z doświadczeniem i wiedzą trenera Waldemara Kawki, będzie to dla mnie niesamowity krok w przód. Do tego występy w Lidze Mistrzyń mogą sprawić, że wiele się tutaj nauczę.*Więcej w serwisie lsk.net.pl

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved