Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Wielka plaża w centrum Radomia

Wielka plaża w centrum Radomia

fot. archiwum

Radomskie Stowarzyszenie Siatkówki Plażowej organizuje Finał Pucharu Polski Mężczyzn w siatkówce plażowej. Impreza odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia na Placu Jagiellońskim przed Teatrem Powszechnym w Radomiu.

Pula nagród dla najlepszych w Polsce par wyniesie 30 tys. zł. Już po raz drugi z rzędu Radomskie Stowarzyszenie Siatkówki Plażowej dostało od Polskiego Związku Piłki Siatkowej zaszczytną wyłączność na organizację Pucharu Polski w siatkówce plażowej.

W dniach 21-23 sierpnia 2009 roku na Placu Jagiellońskim przed Teatrem Powszechnym zobaczyć będzie można 24 najwyżej sklasyfikowane w rankingu PZPS pary, które walczyć będą o zaszczytne miano zdobywcy pucharu oraz o gratyfikacje finansowe. Będzie to ostatni turniej w kalendarzu PZPS i nieoficjalne zakończenie krajowego sezonu.

Oprócz Finału PP, kilka dni wcześniej (19 sierpnia), na tych samych boiskach odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Radomia Amatorów w siatkówkę plażową, podczas których swoje umiejętności zaprezentować i sprawdzić będą mogli mieszkańcy miasta. Zawody przeprowadzone zostaną bez podziału na kategorie, a jedynym ograniczeniem jest brak możliwości uczestniczenia w turnieju dla osób, które w ciągu dwóch ostatnich lat sklasyfikowane były w rankingu PZPS.Systemem rozgrywek: brazylijski (podwójnych eliminacji). Zgłoszenia do turnieju obywają się wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej pod adresem iomra@op.pl. Ilość miejsc ograniczona.

W celu przeprowadzenia wyżej wymienionych zawodów Radomskie Stowarzyszenie Siatkówki Plażowej przygotuje swoiste miasteczko siatkarskie, w którym znajdować się będą dwa w pełni wyposażone boiska (ich budowa pochłonie prawie siedemset specjalnie na ten cel przygotowanego piasku oraz profesjonalny osprzęt siatkarski), miejsce służące zawodnikom do rozgrzewki przed meczami, trybuny na prawie tysiąc miejsc oraz namioty przeznaczone dla arbitrów, zawodników, obsługi oraz VIPów.

Gorącą atmosferę na trybunach, boiskach jak i na całym terenie zawodów zapewnią entuzjastyczni spikerzy, gorące rytmy brazylijskiej samby i występy grupy cheerleaderek. Specjalnie dla osób zgromadzonych na trybunach przewidujemy również konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved