Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ostatni tydzień wakacji siatkarzy Asseco Resovii

Ostatni tydzień wakacji siatkarzy Asseco Resovii

fot. archiwum

Wczoraj do Rzeszowa po wakacyjnej przerwie powrócił trener Ljubo Travica. Dziś szkoleniowiec poprowadzi treningi z juniorami i kadetami AKS Resovii. Od 18 sierpnia przygotowania do nowego sezonu zacznie już pierwszy zespół Asseco Resovii.

Przez pierwsze pięć dni wicemistrzowie Polski trenować będą w Rzeszowie, a później wyjadą na dwunastodniowy obóz do Szczyrku (w tym samym czasie w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich będzie też trenować reprezentacja Polski kobiet). Po powrocie resoviacy szlifować formę będą już w Rzeszowie. Tydzień przed ligą zagrają w Memoriale Ambroziaka w Warszawie, a nieco wcześniej w turnieju w Krośnie (18-20.09.) gdzie rywalami ekipy z Rzeszowa będą: Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jadar Radom. Z tym ostatnim zespołem resoviacy zagrają też kontrolny mecz w Kielnarowej, gdzie siatkarze z Radomia przebywać będą na zgrupowaniu. Zespół trenera Travicy ma również w planach wyjazd do Serbii na turniej, a gdyby do niego nie doszło wówczas zagra wyjazdowy dwumecz z Jastrzębskim Węglem. Być może dojdzie jeszcze do jakiś innych kontrolnych meczów. Prezentacja zespołu natomiast odbędzie się 12 września na rzeszowskim Rynku.

Włoch w Asseco Resovii

W tym sezonie powiększy się sztab szkoleniowy Asseco Resovii. Do zespołu dołączy włoski trener, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie siłowe. W treningach w Rzeszowie uczestniczyć będzie też Robert Bałuszyński, który poprowadzi w II lidze zespół AKS Resovii.Karnety od 17.08.

Drugi etap sprzedaży karnetów ruszy 17 sierpnia. Podobnie jak ostatnio będzie można dokonywać rezerwacji przez internet (www.assecoresovia.pl), podobne będą też zasady odbierania wejściówek. Kibice będą mogli wybierać miejsca w całej hali – oczywiście te, które nie zostały sprzedane w przedsprzedaży. Podczas I etapu sprzedaży rozeszło się ponad 1600 karnetów (w ub. sezonie w przedsprzedaży łącznie wykupionych było 2800 karnetów). Od tego sezonu będzie większy komfort oglądania meczów w hali na Podpromiu, gdzie będzie trochę nowych udogodnień i zmian. Asseco Resovia szykuje tez dla kibiców wie atrakcji, które na razie utrzymywane są w tajemnicy. Rozgrywki PlusLigi zespół z Rzeszowa zainauguruje 10 października w Radomiu.

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved