Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Możliwy sparing radomian z Czechami

Możliwy sparing radomian z Czechami

fot. archiwum

Siatkarze Jadaru Radom po trzech dniach przerwy w treningach wrócili do regularnych zajęć. Tymczasem niewykluczone, że niebawem radomianie zagrają kontrolnie z drużyną Dukli Liberec, która poprzedni sezon zakończyła na 5. miejscu.

Trudy zgrupowania w Zakopanem spowodowały, że szkoleniowiec Jadaru Jan Such dał zawodnikom chwilę wytchnienia. Trzy dni leniuchowania poszły w zapomnienie i od wtorku zespół ćwiczy na obiektach w Radomiu. – Zwiększamy obciążenia treningowe. Przykładowo: ostro ćwiczymy na siłowni, na zajęciach zawodnicy podnoszą coraz większe kilogramy. Podczas ćwiczeń ze sztangą (przysiady) ciężar oscyluje niejednokrotnie na poziomie 140 kilogramów – informował szkoleniowiec Jadaru. W Radomiu nadal nie trenują kadrowicze: Maciej Pawliński, Grzegorz Kosok i Adrian Stańczak . Trójka radomian przygotowuje się z drugą reprezentacją Polski do startu w memoriale Huberta Wagnera w Łodzi.

W tym tygodniu – do piątku – "jadarowcy" mają do zaliczenia po dwie jednostki treningowe dziennie. W sobotę i niedzielę dostaną wolne, a od poniedziałku czeka ich kolejny cykl przygotowań. Być może w przyszły czwartek i piątek (20 i 21 sierpnia) drużyna rozegra dwa mecze towarzyskie z ciekawym przeciwnikiem. Jeśli wszystko zostanie dograne, do Radomia zawita bowiem Dukla Liberec , która na co dzień występuje w Ekstralidze naszych południowych sąsiadów. – To jeszcze nic pewnego, ale jesteśmy bliscy porozumienia z Czechami. Jeśli przyjadą do Radomia, rozegramy z tym rywalem dwa mecze. Szczegóły będą znane w ciągu najbliższych dwóch, trzech dni – powiedział trener radomskiego przedstawiciela w Plus Lidze.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved