Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krystian Pachliński zawodnikiem Morza Bałtyk Szczecin

Krystian Pachliński zawodnikiem Morza Bałtyk Szczecin

fot. archiwum

Siatkarze Morza Bałtyk rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, zaś działacze szczecińskiego klubu również nie próżnują i szukają zawodników, którzy mogliby wzmocnić drużynę. I są już pierwsze efekty. Nowym siatkarzem Morza został Krystian Pachliński.

Krystian Pachliński siatkówki uczył się w Częstochowie, a ostatnio bronił barw Orła Międzyrzecz. Dwudziestojednoletni zawodnik gra na libero i zastąpi na tej pozycji Łukasza Cichosza , z którym klub nie przedłużył kontraktu.

Obecnie szczecinianie przygotowują się do nadchodzącego sezonu w szesnastoosobowym składzie. Z drużyną trenują dwaj zawodnicy Siatkarza Wieluń – Michał Paniączyk (przyjmujący) i jego brat – Wojciech (środkowy), a także czterech zawodników Błyskawicy Szczecin: Daniel Zabłocki, Arkadiusz Stelmach, Michał Bukowski oraz Marcin Kasprzyk . – Trenowanie z pierwszoligową drużyną to dla mnie zaszczyt. Myślę że dzięki temu zyskam cenne doświadczenie – mówi Zabłocki. Już jutro podopieczni Zdzisława Gogola wyjadą do Goleniowa na dziesięciodniowy obóz.

Działacze nadal szukają wzmocnień na pozycjach: środkowego, przyjmującego, a najbardziej na rozegraniu.W grę wchodzi kilka wariantów, łącznie z tym, że ściągniemy jakiegoś zawodnika z zagranicy. Oczywiście wszystko w ramach naszych możliwości organizacyjno-finansowych – deklaruje Zdzisław Gogol , trener Morza Bałtyk Szczecin, który przyznaje, że czeka również na rozwój wypadków w klubach Jokera Piła i Orła Międzyrzecz, które od decyzji związku o skreślenie ich z członkostwa PZPS się odwołały. – To jest trochę nietypowa sytuacja. Jestem już po wstępnych rozmowach z niektórymi zawodnikami z tych klubów, ale nadal nie wiadomo jaki będzie dokładnie ich status – dodaje szkoleniowiec.

źródło: inf. własna, ligowiec.net, TVP Szczecin

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved