Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Finisz siatkarzy na plaży w Sopocie

Finisz siatkarzy na plaży w Sopocie

fot. archiwum

Za nami kolejne finałowe zmagania siatkarzy na plaży, zorganizowane przez sopocki MOSiR. Tym razem poznaliśmy zwycięzców w turniejach z cyklu Ziaja Cup (Jarosław Dębniak/Wojciech Wojciechowicz) i Nestea Cup (Dawid Popek/Bartosz Księżarek).

W turnieju dla młodzieży rocznik 1990 i młodsi Nestea Cup po swoje pierwsze zwycięstwo sięgnęła para z Jastarni Dawid Popek/Bartosz Księżarek. W klasyfikacji generalnej dominowała natomiast para Stanisław Wawrzyńczyk/Mateusz Zarudzki, która była poza zasięgiem rywali.

Wyniki ostatniego turnieju:

o 3. miejsce:
Szymczak/Papke – Wensław/Gut 21:12finał:
Popek/Księżarek – Pietrzak/Świeczkowski 21:19

W trzecim, ostatnim turnieju dla oldbojów Ziaja Cup ponownie wielkie wrażenie zrobiła gra pary Jarosław Dębniak/Wojciech Wojciechowicz, która na duży opór trafiła jedynie w finale, grając przeciwko parze Marek Patoła/Stanisław Bojewski (21:17).

Poza walką o każdy punkt grupa oldbojów wyróżniała się wielką kulturą i doskonałą atmosferą turniejowych zmagań po latach spędzonych na rywalizacji na sopockiej plaży.

Wyniki ostatniego turnieju:

o 3. miejsce:
Dusowski/Szwajkowski – Rogiński/Popek 21:10

finał:
Dębniak/Wojciechowicz – Patoła/Bojewski 21:17

Na sopockiej plaży odbyły się także rozgrywki pań, które były bardzo wyrównane i o zwycięstwie pary Magda Obszaska/Anna Rogińska przy równej liczbie punktów z parą Anna Hohn/Paulina Frankowska decydował bezpośredni mecz. Panie poza wysokim poziomem sportowym i walecznością wyróżniały się wyjątkową urodą, co można zobaczyć na stronie internetowej www.mosir.sopot.pl.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved