Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Politechnika z Neckermannem

Politechnika z Neckermannem

fot. archiwum

Firma Neckermann Polska jest od dziś sponsorem strategicznym siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Tuż po godzinie 14.00 w hali "Arena Ursynów" oficjalnie i uroczyście podczas konferencji prasowej obie strony parafowały umowę sponsorską.

AZS Politechnikę reprezentowała prezes Jolanta Dolecka , która po podpisaniu dokumentu promieniała ze szczęścia. – To bardzo ważny dzień w historii klubu. Myślę, że zapoczątkuje on nową, lepszą epokę – mówiła rozradowana.

Neckermann Polska to wspaniały partner. Gorąco wierzę, że nasza współpraca
dalej układać się będzie jeszcze lepiej niż układa się obecnie. A teraz
układa się po prostu wyśmienicie
– chwaliła nowego sponsora.

Równie zadowolony z podpisania umowy był prezes Neckermann Polska Krzysztof Piątek . – Wspierania Politechniki nie traktuję jako interesu. Traktuję to jako pomoc dla warszawskiej siatkówki. Sam jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej i kiedy tylko dowiedziałem się, że zwolniło się miejsce sponsora tytularnego, postanowiłem podjąć rozmowy. Negocjacje trwały krótko, szybko doszliśmy do porozumienia, i tak oto Neckermann Polska od dziś oficjalnie jest sponsorem strategicznym AZS Politechniki – skomentował. – Mam nadzieję, że nasza współpraca zaprowadzi "Inżynierów" na sam szczyt – dodał.Fakt wejścia nowego sponsora ucieszył przede wszystkim zawodników i sztab szkoleniowy Politechniki. – Klub będzie stabilny, zawodnicy będą czuli się pewniej, to bardzo ważne. Będziemy mogli spokojnie pracować i nie martwić się o punktualność wypłat – powiedział Radosław Rybak , kapitan Akademików. – Jako trener mogę tylko szeroko się uśmiechać. Zawodnicy nie będą zastanawiać się, kiedy wpłyną pieniądze. Będą mogli skupić się tylko i  wyłącznie na siatkówce. Nie mogę już doczekać się nowego sezonu – uzupełnił Radosław Panas, nowy szkoleniowiec zespołu. – Nie chciałbym tu mówić o konkretnych miejscach, ale mamy dużą motywację, aby grać o "piątkę". Nasz nowy sponsor obiecał nam dodatkowe premie – zaśmiał się. Wysokość premii oraz kontraktu objęta jest tajemnicą. – Po spłaceniu wszystkich zaległości oraz uregulowaniu obecnych kontraktów wyjdziemy "na zero" – ucięła prezes Jolanta Dolecka.

Na koniec Radosław Rybak zaprezentował wzór koszulki, w jakiej Neckermann AZS Politechnika Warszawska występować będzie w sezonie 2009/2010 PlusLigi. – Mnie bardzo się podoba. Jest ładna wizualnie i wygodna. Jeżeli chodzi o krój, jest bardziej obcisła niż ta, w której graliśmy przez ostatnie kilka sezonów, co z pewnością ucieszy płeć piękną. Musimy dawać z siebie wszystko na siłowni, żeby dobrze wyglądać w nowych koszulkach – dowcipkował Rybak, przedstawiony żartobliwie jako wychowanek klubu ze stolicy. Pamiątkowe koszulki, już nowego kroju, otrzymali również prezes Neckermann Polska Krzysztof Piątek oraz dyrektor marketingu Rafał Grunwald . – Witamy w zespole! Od dziś mamy dwóch nowych zawodników – mówiła Jolanta Dolecka. – Czy będą grać w wyjściowej szóstce? Na pewno dobrze im się przyjrzę – zakończył ze śmiechem trener Radosław Panas.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved