Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Słaba frekwencja

Słaba frekwencja

fot. archiwum

Nad zalewem na Borkach odbył się kolejny turniej o Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej. Do rywalizacji stawiło się pięć par, czyli mniej, niż to miało miejsce przed tygodniem. Triumfowali Paweł Wlazło/Paweł Wojcieszak.

Im bliżej turnieju finałowego, tym frekwencja na imprezie maleje. To trochę dziwi, bowiem niektórzy zawodnicy, którym zależy na awansie do grona ośmiu drużyn uprawnionych do walki w turnieju masters, muszą gromadzić potrzebne do tego punkty w klasyfikacji generalnej. Podczas szóstej eliminacji walczyło zaledwie dziesięciu śmiałków (pięć drużyn). Grano systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów.

Najlepsi okazali się Wlazło/Wojcieszak, którzy wyprzedzili duet: Mariusz Lechnio/Damian Słomka oraz parę: Jan Ślażyński/Daniel Zdonek. Tuż za podium uplasowali się Wojciech Głód i Paweł Filipowicz, a piąte miejsce przypadło Pawłowi Łabędziowi i Grzegorzowi Krzoskowi. Impreza organizowana przez Radomskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej odbyła się nad zalewem na Borkach. Kolejne zawody GP zaplanowano na sobotę (22 sierpnia) w Toporni koło Przysuchy.

Klasyfikacja generalna:
1. Michał Koryciński i Sylwester Janek – po 170 punktów
2. Damian Słomka – 140
3. Sebastian Sobczak – 100
4. Mariusz Lechnio – 90
5. Paweł Wlazło – 80
6. Bartłomiej Kiernoz i Bartłomiej Koryciński – po 70źródło: gazeta.pl, SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved