Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Jakub Szałankiewicz: Musimy popracować nad wahaniami formy

Jakub Szałankiewicz: Musimy popracować nad wahaniami formy

fot. archiwum

Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz nie osiągnęli celu minimum w turnieju SWATCH FIVB World Tour 2009 Mazury Open, w Starych Jabłonkach. Chcieli wygrać co najmniej jedno spotkanie, tymczasem Polacy pożegnali się już z zawodami, doznając niestety dwóch porażek.

– Niestety, nie udało nam się zrealizować przedturniejowych założeń. Wypadliśmy kiepsko, choćby w porównaniu z turniejem w Moskwie, gdzie graliśmy dużo lepiej i potrafiliśmy wygrać ze zdecydowanie trudniejszymi rywalami – mówi Jakub Szałankiewicz.

Brakuje nam jeszcze trochę ogrania, mamy wahania formy – gramy bardzo fajne akcje, by za chwilę popełnić głupie błędy, musimy nad tym popracować -tłumaczy zawodnik. – Cóż, nie zawsze się udaje, mam nadzieję, że w kolejnych turniejach zaprezentujemy się o wiele lepiej. Bardzo żałujemy, że nie udało się nam wygrać żadnego meczu przed własną publicznością.

Z Łotyszami Plavins-Smedins, którzy wyeliminowali z turnieju Kądziołę i Szałankiewicza, zmierzą się w swoim trzecim turniejowym meczu Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel . Kuba Szałankiewicz twierdzi, że jego koledzy powinni spokojnie z nimi wygrać. – Chłopaki w tym roku grają bardzo dobrze i myślę, że są w stanie pokonać Łotyszów. Prezentują wysoki poziom, grają z tymi najlepszymi parami świata, potrafią ich pokonać, więc z Łotyszami również powinni wygrać – mówi z wiarą w starszych kolegów Szałankiewicz.źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved