Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Drużyny Pronaru i Ślepska rozpoczęły przygotowania

Drużyny Pronaru i Ślepska rozpoczęły przygotowania

fot. archiwum

Przygotowania do nowego sezonu w I lidze rozpoczęli już siatkarze Pronaru Parkiet Hajnówka oraz Ślepska Suwałki. Obie drużyny przed pierwszym, ligowym gwizdkiem rozegrają szereg spotkań sparingowych.

Trener hajnowian Paweł Blomberg na zajęciach ma do dyspozycji jedenastu zawodników. Treningi z drużyną zaczęli nowi siatkarze: dwaj atakujący Janusz Ignaciuk i Allassane Guindo , środkowy Sławomir Pyta i rozgrywający Leonard Tietianiec .

Do kadry dołączyliśmy jeszcze 18-letniego przyjmującego Radosława Dmitruka z Libero Hajnówka – mówi Bazyl Stepaniuk , prezes klubu. – Chcielibyśmy sprowadzić jeszcze jednego zawodnika na przyjęcie. Okres przygotowawczy zawodnicy spędzą w Hajnówce, a drużyna weźmie udział w kilku turniejach. Na przełomie sierpnia i września organizujemy imprezę u siebie, a potem planujemy zagrać jeszcze w Suwałkach, Świdniku.

Z czwórką nowych graczy przygotowania zaczęła także ekipa Ślepska, która po awansie przeniosła się z Augustowa do Suwałk. Drużynę wzmocnili libero Tomasz Knasiecki , atakujący Bartosz Krzysiek i dwóch przyjmujących Marek Wawrzyniak i Wojciech Dziurkowski .Zajęcia mamy w Suwałkach i Augustowie, w środę na przykład pływaliśmy kajakami po Jeziorze Białym – opowiada Adam Aleksandrowicz , trener Ślepska. – Chcemy jeszcze pozyskać środkowego. Na obóz nigdzie nie wyjeżdżamy. Mamy w planach turniej pod koniec września w Hajnówce, a sami zorganizujemy turniej w dniach 11 – 13 września. Potem w kolejne weekendy mamy zaproszenia na zawody do Warszawy i Kielc.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved