Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Katarzyna Urban: Brakuje nam jeszcze trochę ogrania na plaży

Katarzyna Urban: Brakuje nam jeszcze trochę ogrania na plaży

fot. archiwum

Katarzyna Urban i Joanna Wiatr w dość kiepskim stylu przegrały mecz z parą Nila/Ingrid o "być albo nie być" w turnieju Swatch FIVB World Tour w Starych Jabłonkach. Po meczu Strefa Siatkówki rozmawiała z blokującą duetu Urban/Wiatr.

Maciej Nowocień: Chyba trochę zabrakło Wam szczęścia w tym meczu…

Katarzyna Urban:No niestety, Wyszło jak wyszło. Na pewno nie było tak, jak chciałyśmy. Norweżki to bardzo doświadczone zawodniczki. Widać było jeszcze wyraźną różnicę fizyczną pomiędzy nami a nimi. Brakuje nam jeszcze też trochę ogrania na plaży. Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Nie zagrałyśmy tak, jak umiemy najlepiej. Jesteśmy złe na siebie. Nasz trener pewnie też, dlatego chciałybyśmy go przeprosić za ten mecz.

A gdybyście zagrały na swoim najwyższym poziomie, jak potoczyłby się ten mecz?Na pewno byśmy powalczyły. Wczorajszy przegrany mecz z Niemkami był dobry w naszym wykonaniu, w miarę wyrównany. Oczywiście, było widać trochę różnicy pomiędzy nami. Myślę, że grałybyśmy spokojniej, zachowałybyśmy trochę więcej chłodnej głowy i byłoby OK.

Przegrałyście już dwa mecze i odpadacie z turnieju. Chyba zbyt wcześnie…

Faktycznie, zbyt wcześnie. Liczyłyśmy na trochę lepszy wynik. Chciałyśmy poprawić wynik z Mysłowic i wygrać chociaż dwa mecze. Ale grałśmy z parami, które w zasadzie grają cały czas. Około siedemdziesiąt turniejów mówi samo za siebie. My na turnieje FIVB jeździmy sporadycznie, aczkolwiek cieszymy się, że w ogóle mamy szanse udziału w World Tourach.

* Rozmawiał Maciej Nowocień (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved