Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grzegorz Fijałek: Wtedy graliśmy jak juniorzy

Grzegorz Fijałek: Wtedy graliśmy jak juniorzy

fot. archiwum

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel zagrali dobre spotkanie z Czechami, z którymi zawsze grało się im bardzo ciężko. Po meczu przyznali, że zagrali bardzo doświadczoną siatkówkę i głównie to było przyczyną ich zwycięstwa.

Maciej Nowocień: Przed meczem trochę obawialiście się Czechów, jednak chyba nie było tak naprawdę czego?

Grzegorz Fijałek:Graliśmy już z nimi dwa mecze i oba przegraliśmy. To bardzo doświadczona para. Często nastawiają się na końcówki i grają z głową. Wtedy graliśmy jak juniorzy, a teraz zagraliśmy o wiele lepiej. Tym bardziej, że przy własnej publiczności. Cieszę się, że się udało.

Dobrze znaliście parę, wiedzieliście jak zagrać. Było chyba więc łatwiej blokować, bo dobrze zagrałeś w tym elemencie.Mariusz Prudel:Próbowaliśmy zagrywać w jednym meczu najpierw na jednego, a potem w drugim na innego zawodnika. W końcu wybraliśmy sobie "ofiarę" i to przyniosło efekt. Dwa mecze były potrzebne, aby dowiedzieć się trochę o swojej grze. Pomimo tego, że są to starsi zawodnicy, obaj mają po dwa metry. Może nie skaczą za wysoko, ale wzrost robi swoje.

Przed Wami mecz z Brazylijczykami Bruno i Macielem. Co wiecie o nich?

Grzegorz Fijałek:Jeszcze nigdy z nimi nie graliśmy. Są jednak jedną z lepszych brazylijskich par. Wygrywają zawsze preeliminacje, a potem dostają się do turnieju głównego. Musimy zagrać po prostu to, co potrafimy najlepiej i zobaczymy, może uda się powalczyć.

* Rozmawiał Maciej Nowocień (fijalek-prudel.pl / Strefa Siatkówki)

źródło: fijalek-prudel.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved