Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Suwałki: Czy zapanuje moda na siatkówkę?

Suwałki: Czy zapanuje moda na siatkówkę?

fot. archiwum

Niebawem przekonamy się, czy w Suwałkach zapanuje moda na siatkówkę. Siatkarze Ślepska, którzy przenieśli się z Augustowa do Suwałk, właśnie zaczęli przygotowania do rozgrywek I ligi. Mecze o stawkę zaczną się za niespełna dwa miesiące.

Póki co, zawodnicy są trochę rozdarci, bo trenują w Augustowie i Suwałkach.
W Suwałkach korzystają z siłowni i odnowy biologicznej oraz hali ll LO. W Augustowie grają w piłkę nożną i pływają kajakami.

– Pierwszy tydzień przygotowań będzie bardzo luźny. Później zabierzemy się za ciężką pracę – mówi Adam Aleksandrowicz , trener Ślepska.

We wrześniu Ślepsk zagra w kilku turniejach towarzyskich, w tym o puchar prezydenta Suwałk. Pierwszy mecz ligowy odbędzie się 10 października- dodaje Aleksandrowicz.W zespole jest kilka nowych twarzy, jednak najważniejsza zmiana to przeniesienie klubu z Augustowa do Suwałk. Jak mówi Michał Wiszniewski , prezes Ślepska, wszystko jest już ustalone z włodarzami Suwałk. Umowa na reprezentowanie miasta w tym sezonie będzie podpisana pod koniec sierpnia.

Ślepsk, który od 6 lat jest zwiazany z Augustowem, zmienia sponsora ze względów finansowych – suwalski ratusz zaproponował pierwszoligowej drużynie dofinansowanie w wysokości 300 tys. złotych. Samorządowcy z Augustowa chcieli dać 100 tys i to dopiero w 2010.

źródło: radio5.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved