Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze Jadaru na szczycie

Siatkarze Jadaru na szczycie

fot. archiwum

Od kilku dni radomscy siatkarze przebywają na zgrupowaniu w Zakopanem. Zawodnicy Jadaru bynajmniej nie spacerują po Krupówkach i nie podziwiają pięknych tatrzańskich widoków. Ich głównym celem jest Kasprowy Wierch.

Nie lada frajdę mieli turyści z Radomia, którzy spotkali na górskim szlaku siatkarzy Jadaru. Podopieczni Jana Sucha zaliczyli już dwa wejścia na Kasprowy Wierch. W przeciągu dwóch dni w polskich górach zakochali się także Kubańczycy – Sirianis Hernandez oraz Maikel Salas.

Radomianie nie pojechali w Tatry na wypoczynek, ale żeby w ciszy i spokoju szlifować formę. Dlatego też w sobotę i niedzielę do południa dwukrotnie zdobyli Kasprowy Wierch. Za każdym razem swoją trasę rozpoczynali z Kuźnic. W tym tygodniu na ten sam szczyt dotrą jeszcze trzykrotnie, ale za każdym razem innym szlakiem. – Weekendową trasą nawet ja i maser weszliśmy z chłopakami. Co więcej, nasi Kubańczycy wcale nie odstawali i na szczyt nie dotarli jako ostatni – żartuje Dominik Kwapisiewicz, kierownik drużyny.

* Więcej w serwisie radomsport.plźródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved