Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Nowak: Chciałem się przywitać z drużyną

Marcin Nowak: Chciałem się przywitać z drużyną

fot. archiwum

- Kopę lat tu nie byłem, ale teraz nadrobię zaległości - powiedział Marcin Nowak po tym jak wszedł do hali WOSIR-u, gdzie mecze rozgrywa Siatkarz Wieluń. Najwyższy zawodnik w PlusLidze dość niespodziewanie stawił się na pierwszych zajęciach w nowym klubie.

Nowak gra bowiem jeszcze w mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej. Pierwsze spotkanie w Wieluniu trudno jednak nazwać treningiem, bo nie było nawet rozgrzewki, nie mówiąc o kontakcie z piłką.

Bardzo zależało mi na tym, żeby być 3 sierpnia w Wieluniu, bo chciałem się przywitać z drużyną i pokazać, że bardzo zależy mi na grze w Siatkarzu – mówi sam zawodnik przy którym, co ciekawe, koledzy z drużyny wyglądają na bladych, choć i tak wyróżniają się na mieście opalenizną. Nowak był jednak tylko na pierwszych zajęciach, bo umowa ze sztabem szkoleniowym jest taka, że wróci do zespołu po mistrzostwach Polski na plaży.

Na pierwszym spotkaniu przed nowym sezonem w Wieluniu stawiło się 11 siatkarzy, w tym także czterej nowi czyli: Maciej Kordysz, Maciej Wołosz, Marcin Nowak oraz Andrzej Stelmach. Razem ze sztabem szkoleniowym zamknęli się w jednej z szatni i przez kilkadziesiąt minut rozmawiali o planach przygotowań do rozgrywek. Wstępu do środka nie miał nikt, nawet wiceprezes Adam Dąbrowny, który chciał porozmawiać z zawodnikami i trenerem Damianem Dacewiczem. Udało mu się to jednak dopiero, gdy narada się skończyła.Więcej w serwisie plusliga.pl

Autorem tekstu jest Maciej Pilarczyk

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved