Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Czarni Radom przygotowują się do sezonu

Czarni Radom przygotowują się do sezonu

fot. archiwum

Zespół Czarnych Radom na razie przygotowuje się do nadchodzącego sezonu na własnych obiektach. Dwa treningi dziennie, a w niedalekiej przyszłości wyjazd na obóz szkoleniowy oraz cykl sparingów to zestaw, jaki przygotował zawodnikom trener drużyny Jacek Skrok.

Główną bazą Czarnych jest hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza. Siatkarze będą trenować w Radomiu do 20 sierpnia. Wówczas rozpocznie się zgrupowanie zespołu w Kozienicach, gdzie m.in. gracze trenera Skroka sprawdzą dyspozycje w pojedynkach z miejscowym Armatem. W dalszej części okresu przygotowawczego w planach jest cykl kolejnych spotkań kontrolnych. Od połowy września radomianie wejdą w bezpośredni okres przygotowań do inauguracji sezonu. Wtedy rozegrają towarzyskie mecze, które będą miały na celu oszlifowanie zbudowanej formy.

Sytuacja kadrowa zespołu Czarnych napawa optymizmem m.in. dlatego, że włodarze klubu podpisali umowę o współpracy i wymianie zawodników na linii Czarni – Jadar Radom. – Nie ukrywam, że sytuacja będzie komfortowa wówczas, gdy terminarz obydwu zespołów ułoży się korzystnie, tak by ewentualne roszady były możliwe – mówi Skrok.

Obecnie szkoleniowiec dysponuje wszystkimi zawodnikami, którzy bronili barw radomskiego drugoligowca w ubiegłym sezonie. Ekipa została uzupełniona o najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia. W kadrze znajdzie się miejsce m.in. dla Damiana Płaskocińskiego, a niebawem treningi ma zacząć także Rafał Pszenny. Przypomnijmy: obaj zawodnicy to tegoroczni wicemistrzowie Polski kadetów z drużyny Czarnych prowadzonej przez Andrzeja Sitkowskiego.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved