Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > World Tour w Starych Jabłonkach bez Emanuela Rego

World Tour w Starych Jabłonkach bez Emanuela Rego

fot. archiwum

To miał być szósty występ brazylijskiej pary Ricardo/Emanuel w Starych Jabłonkach. Niestety w tym roku Emanuel nie przyjedzie do Starych Jabłonek. Pocieszający jest jednak fakt, że w turnieju nad jeziorem Szeląg Mały zagra jego partner, Ricardo.

Jak można się domyślać, powodem absencji nieoficjalnych ambasadorów turnieju Mazury Open nie jest udział w innym cyklu turniejów, bądź tez niesprzyjający termin. – W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalny faks, iż Emanuel Rego doznał kontuzji stopy podczas zawodów Grand Slam w Klagenfurcie i nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach – relacjonuje Główny Dyrektor Zawodów Mazury Open 2009, Tomasz Dowgiałło .

Wspominaliśmy, że w tym roku jest praktycznie pełna obsada turnieju i bardzo ciężko wyłonić faworyta. Trudy długiego i bardzo intensywnego sezonu wyeliminowały z pretendentów do kolejnego zwycięstwa w Starych Jabłonkach. Jest nam niezmiernie przykro, że ci sympatyczni zawodnicy nie przyjadą. Wiemy, że wielu kibiców liczyło na ich udział i efektowne mecze. Na szczęście emocji nie zabraknie, w wykonaniu par brazylijskich, a także mistrzów świata z Niemiec – dodaje Dowgiałło. Wycofanie z turnieju pary Ricardo/Emanuel oznacza, że po trzech latach z rzędu kiedy wygrywali Brazylijczycy, poznamy nowego zwycięzcę w Turnieju Mężczyzn w Starych Jabłonkach.

Ricardo Santos zagra jednak w Starych Jabłonkach. Partnerem Ricardo zostanie Franco Neto , który w ostatnim turnieju w Klagefurcie startował z Nalbertem Bitencourtem.Dobra wiadomość napłynęła do nas w poniedziałkowy poranek – relacjonuje Dyrektor Operacyjny Zawodów Mazury Open 2009, Daniel Błaszkiewicz . – Chociaż, z powodu kontuzji, nie zagra w Starych Jabłonkach Emanuel Rego, to zobaczymy Ricardo, który postawowił połączyć swoje siły z Franco. To będzie jedna z ciekawszych par turnieju – cieszy się Błaszkiewicz.

źródło: worldtour.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved