Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Ósemka Siedlce poszukuje zawodników

Ósemka Siedlce poszukuje zawodników

fot. archiwum

Początek sezonu siatkarskiego 2009/2010 zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo powinny rozpocząć się intensywne przygotowania, a jak wiadomo duża część podstawowych zawodników siedleckiej Ósemki najbliższy rok spędzi na pierwszoligowych parkietach.

Nadszedł więc czas na skompletowanie składu, który będzie reprezentował Siedlce w rozgrywkach II ligi siatkówki mężczyzn. W związku z dużym zainteresowaniem grą w Ósemce siatkarzy z różnych stron Polski, zarząd klubu oraz trenerzy zdecydowali się przeprowadzić testy.

Trening sprawdzający umiejętności potencjalnych zawodników odbędzie się już w najbliższy czwartek (6. sierpnia) w hali OSiR-u przy ul. Prusa 6. Klub prosi jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Dariuszem Prekuratem (tel. 0-665534054) w celu potwierdzenia obecności oraz poznania szczegółów dotyczących spotkania. Trening przeprowadzony zostanie pod okiem nowego duetu trenerskiego – Maciej Nowak, Dariusz Prekurat.

Nowym trenerem Ósemki Siedlce, który zastąpił trenera Krzysztofa Wójcika jest Maciej Nowak. Z siatkówką połączył swoje życie w wieku 14 lat w Rembertowie – skąd pochodzi. Następnie sportowe umiejętności poszerzał w sekcji siatkówki MDK Warszawa. Jego największymi sukcesami zawodniczymi było zdobycie z drużyną 4. miejsca w czasie Mistrzostw Europy Juniorów w 1988 roku oraz 5 miejsca podczas Mistrzostw Świata (1989).Maciej Nowak trenerem został w 1997 roku mając zaledwie 28 lat. Początkowo prowadził zespół Elektryczność Warszawa, później Orkan Sochaczew. Kolejną drużyną, której trenowania się podjął w 2002 roku była Stolarka Wołomin (I liga seria B). Ostatnio miał krótki epizod z III ligowym MMKS-em Mińsk Mazowiecki, a w sezonie 2008/2009 trzymał piecze nad II-ligową warszawską Legią.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved