Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Politechnika Warszawska z nowym sponsorem strategicznym

AZS Politechnika Warszawska z nowym sponsorem strategicznym

fot. archiwum

Jak podaje oficjalna strona klubu, siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej mają nowego sponsora strategicznego. Została nim firma Neckermann. Oficjalne przedstawienie nowego sponsora odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia.

Bardzo cieszymy się, że nasza wielomiesięczna ciężka praca przyniosła wreszcie efekt. Klub doczekał się sponsora strategicznego, który zapewni nam bezpieczną przyszłość i spokojny byt – powiedziała szczęśliwa prezes AZS Politechniki Jolanta Dolecka . – Jesteśmy pewni, że nasza współpraca ułoży się doskonale. Obie strony zadowolone są z warunków umowy, obie posiadają dużo wspaniałych pomysłów, które na celu mają jedno: promocję i rozwój warszawskiej siatkówki – zapewniła.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości wsparcia siatkarskiego klubu sportowego AZS Politechnika Warszawska, który godnie kontynuuje najlepsze tradycje warszawskiej siatkówki – powiedział Rafał Grunwald , dyrektor marketingu firmy Neckermann. – Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu Politechnika stanie się wkrótce czołowym klubem męskiej siatkówki w Polsce – wyraził nadzieję. – Naszym przykładem chcemy zarazić inne firmy: to bardzo dobry sposób na zbudowanie własnego, niezwykle pozytywnego wizerunku i jednocześnie wielka pomoc dla jedynego klubu siatkarskiego stolicy w najwyższej klasie rozgrywkowej – dodał Rafał Grunwald.

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży obecne jest od dwunastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. W 2008 r. na wakacje z Neckermannem wyjechało 165 000 klientów. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów.Podczas oficjalnej prezentacji nowego sponsora, którą zaplanowano na 10 sierpnia, przedstawiony zostanie również wzór koszulki, w jakiej "Inżynierowie" występować będą na parkietach PlusLigi w sezonie 2009/2010.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved