Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Klagenfurt: Triumfowali Dalhausser i Rogers

WT Klagenfurt: Triumfowali Dalhausser i Rogers

fot. archiwum

W Klagenfurcie dobiegł końca męski turniej Swatch FIVB World Tour. Złoty medal zdobyli, rozstawieni z numerem 3., Amerykanie Dalhausser i Rogers. W finale pokonali 2:1 Harleya i Alisona. Brązowy medal zdobyli Nummerdor i Schuil.

Dla Amerykanów jest to ósmy złoty medal w turnieju Swatch FIVB World Tour.  W tym sezonie Rogers i Dalhausser zagrali jeszcze w finale w Brazylii, gdzie ulegli Ricardo i Emanuelowi 0:2. W spotkaniu o złoto w Klagenfurcie nie mieli łatwej przeprawy. Mecz trwał ponad godzinę i jedynie w drugim secie para brazylijska miała wyraźną przewagę nad późniejszymi triumfatorami. Pierwsza i trzecia partia były wyrównane i przyniosły obu parom wiele emocji.

Harley/Alison – Rogers/Dalhausser 1:2
(19:21, 21:12, 12:15)

O 3. miejsce rywalizowały pary rozstawione odpowiednio z numerami 8. i 13. Spotkanie, choć trwało dwa sety, było ciekawe i obfitowało w emocje. Zwyciężyli doświadczeni Holendrzy – Nummerdor i Schuil. Było to piąte spotkanie tych par. Dotychczas 3 razy zwyciężyli Holendrzy, zaś 2 – Rosjanie.Nummerdor/Schuil – Kolodinsky/Barsouk 2:0
(21:19, 21:17)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved