Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Rozstrzygnięcie naszego konkursu

Rozstrzygnięcie naszego konkursu

fot. archiwum

Uczestnikami I Memoriału Jerzego Huberta Wagnera były reprezentacje Polski, Holandii, Niemiec i Hiszpanii. Ostatnie spotkanie biało-czerwonych na Memoriale zakończyło się wygraną 3:0 w meczu z Węgrami. Z odpowiedziami na te pytania nie mieliście problemów.

W czwartek ogłosiliśmy kolejny konkurs, w którym należało się wykazać znajomością wydarzeń związanych z Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera. Pytaliśmy jakie reprezentacje narodowe uczestniczyły w I Memoriale Huberta Jerzego Wagnera i z jaką drużyną po raz ostatni grali biało-czerwoni na Memoriale Huberta Wagnera? Jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie?

Uczestnikami I Memoriału były reprezentacje Polski, Holandii, Niemiec i Hiszpanii. Ostatni mecz Polaków na tej imprezie miał miejsce przed rokiem, wówczas biało-czerwoni 3:0 pokonali Węgrów.

Laureatami w naszej zabawie, w której nagrodami są wejściówki na drugi dzień VII Memoriału Huberta Wagnera, są:

Zuzanna Sieradzka – Łódź
Tomasz Walczak – Łódź
Krzysztof Zaręba – Zambrów
Izabela Grabowska – Łódź
Piotr Rutkowski – Zduńska Wola
Małgorzata Krzykowska – Bełchatów
Kinga Góra – Karolewo
Grzegorz Grześkowiak – Witaszyce
Damian Kajzar – Świlcza
Barbara Borkowska – Gliwice

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkich naszych Czytelników zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie "Strefy Siatkówki", w którym do rozdania będziemy mieli następnych 10 wejściówek na VII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Wszystkich nagrodzonych informujemy, że nagrody będą do odebrania u organizatorów w kasach Hali Arena Łódź w dniu 21 sierpnia br. Nasi laureaci otrzymają także bezpośredniego maila z informacją o wynikach losowania.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved