Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Niemcy sparowali z Hiszpanami

Niemcy sparowali z Hiszpanami

fot. archiwum

Siatkarze reprezentacji Niemiec rozegrali mecz towarzyski z zespołem narodowym Hiszpanii. Podopieczni Raula Lozano zwyciężyli bez straty seta, a w żadnej z partii nie pozwolili rywalom na przekroczenie granicy 20 punktów.

Przypomnijmy, że niedawno oba zespoły zmierzyły się w finale Ligi Europejskiej. Górą byli Niemcy, jednak Raul Lozano przyznał, że teraz jego ekipa jest jeszcze silniejsza niż podczas Final Four.

Lozano zapowiedział, że Niemcy będą teraz pracować ekipą, która zaprezentowała się podczas sparingu z Hiszpanią. Dodatkowo szansę na pokazanie się dostaną Björn Andrae, Tom Kröger, Simon Tischer i Markus Steuerwald. Dodał, że powołanie na turniej kwalifikacyjny do MŚ dostaną ci, którzy zaprezentują się najlepiej.

Niemcy – Hiszpania 3:0
(25:15, 25:18, 25:16)Składy zespołów:

Niemcy: Patrick Steuerwald, Sebastian Schwarz, Marcus Böhme, Robert Kromme, Georg Wiebel, Jochen Schöps oraz Ferdinand Tille (libero)
Hiszpania: Guillermo Falasca, Francisco Jose Rodriguez, Miguel Angel Falasca, Jose Luis Molto, Julian Garcia-Torres, Israel Rodriguez oraz Jose Luis Lobato (libero)

źródło: DVV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved