Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Such: Zawodnicy nie poleniuchują

Jan Such: Zawodnicy nie poleniuchują

fot. archiwum

Na obóz do Zakopanego trener Jadaru Radom, Jan Such, nie pojechał ze swoimi podopiecznymi. - Wyjechałem w piątek, ponieważ musiałem sprawdzić obiekty, na których będziemy trenować, sam ośrodek, warunki, jakie w nim panują, i przygotować to miejsce na przyjazd chłopaków.

Wiemy, że już w piątek udał się pan do Zakopanego. Nie można było poczekać do soboty i pojechać z resztą drużyny?

"Wyjechałem w piątek, ponieważ musiałem po prostu sprawdzić obiekty, na których będziemy trenować, sam ośrodek, warunki, jakie w nim panują, i przygotować to miejsce na przyjazd chłopaków. Oni wraz ze sztabem szkoleniowym wsiadają do autokaru w sobotę z samego rana i około godziny trzynastej powinni stawić się w ośrodku na obiedzie."

Jak wyglądać będą treningi w stolicy polskich Tatr?"Zawodnicy nie poleniuchują sobie, bo kilka godzin po posiłku, o szesnastej, odbędziemy rozruch i pobiegamy po lesie. Niedziela będzie wyglądać podobnie, natomiast w poniedziałek pójdziemy na siłownię. Wieczorem pierwszy raz poćwiczymy na sali. Dwu i półgodzinne zajęcia z piłkami będziemy już później odbywać codziennie, mniej więcej o tej samej porze. Jeśli chodzi o budowanie kondycji i siły, to będziemy to robić na przemian, przeplatać. Łącznie w góry pójdziemy pięć razy."

Kto będzie sparingpartnerem Jadaru podczas zgrupowania?

"Druga reprezentacja Polski, która przybędzie do Zakopanego we wtorek i będzie przygotowywać się do Memoriału im. Huberta Wagnera. Umówiłem się już wcześniej z Grzegorzem Wagnerem, że zagramy przeciwko sobie. Moi trzej zawodnicy (Pawliński, Kosok i Stańczak, przyp. red) zagrają w narodowych barwach, po przeciwnej stronie siatki."

Autor: Piotr K. Dobrowolski.

Więcej na sportradom.pl

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved